Mogą być pięknym prezentem i wspaniałym nośnikiem życzeń

Święta, takie jak święta religijne (na przykład Boże Narodzenie, Wielkanoc), a także indywidualne, jak na przykład urodziny, imieniny czy jubileusze i rocznice są możliwością spotkania się z bliskimi, a także złożenia sobie życzeń wszystkiego najlepszego. Nie zawsze jednak mamy możliwość spotkania się z bliskimi w tych ważnych chwilach.

www.clubmokra.pl

Aby podkreślić ważność, pozytywne uczucia i sympatię do bliskich (rodziny, przyjaciół), z którymi nie widzimy się osobiście w te ważne dni, warto wysłać do nich kartki świąteczne. Obecnie kartki świąteczne są niezwykle zróżnicowane, dzięki czemu każdy wybierze odpowiednią dla określonej osoby. Możemy zakupić tradycyjne pojedyncze kartki świąteczne, jak również kartki składane. Poza tym, istnieją również piękne kartki ręcznie robione, posiadające najczęściej trójwymiarowe elementy.

Są one piękną ozdobą i cudowną pamiątką. Niezależnie od tego jaką kartkę wyślemy lub otrzymamy, najważniejsza jest pamięć i chęć złożenia życzeń w tym ważnym dla nas dniu. Zarówno kartki posiadające wewnątrz nadrukowane życzenia, jak i te puste, które wypełniamy sami mogą stać się pięknym prezentem i wspaniałym nośnikiem życzeń z głębi serca. Dzięki kartkom świątecznym możemy pokazać, że o kimś pamiętamy i że zależy nam na tej osobie.

Niezbędna szata celebransa - ornat mszalny to symbol ofiary krzyżowej Chrystusa